Zakończenie zadania "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ośno i Stawki"

dsc_3544.jpg

Dnia 21.09.2016 roku dokonano odbioru robót budowlanych w zakresie zadania: " Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ośno i Stawki". Budowana kanalizacja sanitarna dot. odcinka sieci w zakresie przejścia pod przejazdem kolejowym w m. Ośno. Umożliwi to w przyszłości podłączenie i skanalizowanie powstającej Specjalnej Strefy Gospodarczej w Ośnie (SOGO).

Realizacja wykonana została na na podstawie Umowy nr 29/2016/In z dnia 29.04.2016 roku.

Wykonawca: Zakład Usług Melioracyjnych i Geodezyjnych Piotr Rojek z/s ul. Drwęcka 9, 87-400 Golub Dobrzyń

Koszt inwestycji: 70.725,00 zł. brutto

Kierownik budowy: Bartosz Głowacki

Nadzór Inwestorski: Benedykt Kępiński - Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe "Instalator-Włocławek" ul. Grodzka 17, 87-800 Włocławek