Lista zwierząt, które czekają na nowy dom

4ee072a63880c_osize933x0q70hdf9dad.jpg

Lista zwierząt bezdomnych z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski, które zostały przekazane do schroniska w Ostrowite i czekają na adopcję. Również i Ty możesz stać się właścicielem zwierzaka z tej listy. Te zwierzęta czekają na Państwa pomoc i opiekę.
W galerii znajdują się zdjęcia naszych podopiecznych. Są w różnym wieku, każdy z inną przeszłością i charakterem, ale łączy ich wspólne pragnienie - ciepły kochający dom na stałe, pełna miseczka i ludzka ręka do głaskania.

Jeśli któryś z psiaków zdobędzie twoje serce napisz lub zadzwoń
54 282 20 59 wew. 26 lub kom. 600 949 236, sekretariat@gmina-aleksandrowkujawski.pl

ZOBACZ LISTĘ

Opublikowano: 09 czerwca 2017 08:20