II edycja Biegu Pamięci pn. „Zapal znicz pamięci 1939 rok”

4.jpg

Już w najbliższą niedzielę  odbędzie się  Bieg Pamięci pn. „Zapal znicz pamięci 1939 rok.”

14.10. 2018 r. godz. 9:00 świetlica wiejska w miejscowości Rożno-Parcele ul. Konwaliowa 44

Organizatorzy: Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski, Instytut Pamięci Narodowej w Bydgoszczy, RTM Opakowania, POLKRYS Sp. z o.o.

Istnieje możliwość przyłączenia się rowerami do Biegu przy świetlicy wiejskiej w Rożnie-Parcele ok. godz. 9:45.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Czytaj więcej (kliknij)

Opublikowano: 10 października 2018 07:46