"Zainwestuj w rozwój II". Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe

__b_bdaf3fd2f328e4b87e6e80cd11d08da5.jpg

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Zainwestuj w rozwój II– Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe”

Przedstawione zostaną dostępne  formy wsparcia ze środków unijnych, na różne formy kształcenia dla przedsiębiorców i ich pracowników, osób, które nie mają pracy. Powiemy o zasadach uzyskania nieoprocentowanej pożyczki na kształcenie w ramach projektu pilotażowego oraz o formach wsparcia, które będą dostępne nieco później – szkoleń językowych i komputerowych albo projektach mobilności ponadnarodowej  dla niepracujących, niekształcących się osób młodych.

Data i miejsce spotkania:

11.12.2017 r., Starostwo Powiatowe, 87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Słowackiego 8, sala 121.

Załączniki:

informacja_na_strony_ue.docx [14.27 KB]