POMÓŻ Szlachetnej Paczce zmieniać losy rodzin w potrzebie!

images.png

"SZLACHETNA PACZKA pomaga jedynie tym, których bieda jest niezawiniona. Dokładnie sprawdzamy potrzebujących, by pomagać tylko tym, którzy walczą o to, aby wyjść z biedy. Łączymy biednych i bogatych.

SZLACHETNA PACZKA to unikatowy w skali światowej system, w którym wciąż konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Łączymy ze sobą rodziny w potrzebie, wolontariuszy i darczyńców. Paczka to siła spotkania. Paczka to bliskość darczyńców i wolontariuszy z rodzinami w potrzebie. To prawdziwe święta dla nich wszystkich.

Tylko w 2016 roku w ramach Paczki ponad 11 tys. wolontariuszy w 645 rejonach w całej Polsce odwiedziło 33 577 rodzin i podjęło decyzję o włączeniu do projektu 18 960 z nich. Łączna wartość pomocy przekroczyła 47,4 mln zł!"

Załączniki:

Jak zrobić paczkę [66.26 KB]