Przerwa na wspólne czytanie. Oddaj swój cenny głos.

22007961_201r.jpg

Od poniedziałku 02.10. Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie bierze udział w akcji "Wspólne czytanie" https://www.wspolneczytanie.pl Każdego dnia, aż do końca października, będzie można oddać na nas swój głos logując się w systemie lub posiadając konto FB.

20 najlepszych dostanie zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania, 100 kolejnych – zestawy 50 książek.

Głosy oddajemy pod adresem: www.wspolneczytanie.pl

PAMIĘTAJ KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS

Zagłosuj na bibliotekę w Służewie, do wygrania ciekawe książki, które będzie można później wypożyczyć na Brzeskiej 1 ! Codziennie można oddać 1 głos:)

1. Odwiedź serwis internetowy pod adresem www.wspolneczytanie.pl
2. Zarejestruj się poprzez e-mail lub aktywne konto na Facebooku
3. Znajdź bibliotekę w Służewie i oddaj każdego dnia Twój cenny głos

Czasu zostało niewiele, akcja trwa do końca października.

Załączniki:

Plakat [89.41 KB]