Mniejsze opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Zwalnia się w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości, położonych na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski, na których zamieszkują rodziny wielodzietne, o których mowa w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz. U. z 2014 r., poz. 1863 ze zm.), w wysokości 10 % miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, od każdej osoby posiadającej Kartę Dużej Rodziny. Nowa Deklaracja w załączniku.

Załączniki:

zwolnienie_karta_dr.pdf [126.44 KB]