Autostrada A1 - postępowanie w sprawie ograniczenia oddziaływania hałasu komunikacyjnego (Nowy Ciechocinek, Otłoczyn)

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego wszczął postepowanie administracyjne wobec Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie, zarządcy autostrady A-1 Toruń – Stryków, na odcinku: węzeł Czerniewice – granica województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego, w sprawie nałożenia w drodze decyzji obowiązku ograniczenia oddziaływania hałasu komunikacyjnego odcinka autostrady A1 przebiegającego przez Nowy Ciechocinek i Otłoczyn, w miejscach stwierdzonych przekroczeń i przywrócenia środowiska do stanu, w którym dopuszczalne poziomy hałasu komunikacyjnego na ww. terenach objętych ochroną akustyczną nie będą przekroczone.

W przedmiotowym postępowaniu Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego powołał biegłego sądowego.

Załączniki:

zawiadomienie__wszczecie.pdf [482.36 KB]