XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje właścicieli gospodarstw rolnych o możliwości wzięcia udziału w XVII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we współpracy z MRiRW, PIP, KOWR i ARiMR.

Regulamin konkursu dostępny na stronie https://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/kasa-rolniczego-ubezpieczenia-spolecznego-zaprasza-wlascicieli-gospodarstw-rolnych-do-udzialu-w/

Załączniki:

kasa_rolniczego_ubezpieczenia_spolecznego.pdf [195.87 KB]