"Uchwała antysmogowa" - konsultacje społeczne

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje o opracowaniu przez Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego projektu uchwały określającej wprowadzenie na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw (tzw. „uchwały antysmogowej”).

Link do treści projektu tzw. uchwały antysmogowej.

Uwagi i wnioski dotyczące przedmiotowego projektu uchwały wnieść można w ramach trwających konsultacji społecznych w dniach od 28 stycznia 2019 roku do 31 marca 2019 roku.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Załączniki:

informacja_publiczna.pdf [261.25 KB]