Informacje dot. zbiorników wodnych na posesjach położ. na Obszarze Chronionym Niziny Ciechocińskiej

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski prosi mieszkańców Obszaru Chronionego Niziny Ciechocińskiej, którzy na swoich posesjach posiadają zbiorniki wodne (różnego rodzaju) o podanie ich położenia (nr działki, miejscowość) oraz pochodzenia zbiornika (naturalnego czy sztucznego) w terminie do dnia 14.09.2018 r. w formie pisemnej w Urzędzie Gminy Aleksandrów Kujawski.

Powyższe informacje są niezbędne do prac Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w sprawie zmiany uchwały dotyczącej Obszaru Chronionego Niziny Ciechocińskiej i tym samym ustalenia nowych zapisów dotyczących zniesienia ograniczeń w zakresie zabudowy powyżej 100 m od zbiorników wodnych,

Załączniki:

kurenda.pdf [269.48 KB]