Informacja o utrzymywaniu minimalnego poziomu piętrzenia wody na zbiornika Stopnia Wodnego Włocławek.

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie informuje, że w związku z prowadzonymi pracami polegającymi na przebudowie zapory bocznej Jordanów - Tokary - Radziwie zbiornika Stopnia Wodnego Wlocławek, w celu wykonania ubezpieczeń żelbetowych skarp zapory, w okresie od 18 czerwca do 15 września 2018 r. na zbiorniku będzie utrzymywany minimalny poziom piętrzenia wynoszący 56,50 m n.p.m. (80 cm poniżej normalnego poziomu piętrzenia).

W związku z powyższym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (54) 233 93 95 wew. 25 oraz 601 38 11 89.

Załączniki:

minimalny_poziom_pietrzenia_w_okresie_od_18_czerwca_do_15_wrzesnia_2018_na_zbiorniku_wloclawek_w_celu_wykonania_ubezpieczen_skarp_zapory.pdf [745.12 KB]

Opublikowano: 13 czerwca 2018 09:50

Kategoria: Ogłoszenia