Susza rolnicza - ankieta

W związku ze stwierdzeniem przez Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy wystąpienia
w okresie od dnia 1 kwietnia do dnia 31 maja 2018 r. suszy rolniczej wśród zbóż jarych i ozimych, truskawek, krzewów i drzew owocowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje o możliwości złożenia ankiety dotyczącej szkód w uprawach rolnych.

W/w ankiety należy dostarczyć do siedziby Urzędu Gminy w Aleksandrowie Kujawskim (pok. 5) w nieprzekraczalnym terminie
do 21.06.2018 r.

Zebrane materiały pozwolą na zobrazowanie i ocenę sytuacji w gospodarstwach rolnych z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski.

Załączniki:

ankieta__susza_2018.pdf [181.77 KB]