Szacowanie strat w uprawach rolnych - ujemne skutki przezimowania

W związku z wystąpieniem do Wojewody Kujawsko – Pomorskiego w dniu 19 marca 2018 r. o powołanie komisji do szacowania strat w uprawach rolnych, spowodowanych przez ujemne skutki przezimowania, w Gminie Aleksandrów Kujawski, Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że wnioski o oszacowanie zakresu i wysokości szkód, w gospodarstwach rolnych położonych na obszarze Gminy Aleksandrów Kujawski można składać, na udostępnionym druku, w terminie do 6 kwietnia 2018 r. w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 12.

Wnioski o oszacowanie zakresu i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej są do pobrania w tut. Urzędzie Gminy (Biuro Obsługi Interesanta, ul. Słowackiego 12, tel. 542822059).

UWAGA: Wnioski zgłoszone po terminie nie będą rozpatrywane.

Załączniki:

ogloszenie.pdf [148.17 KB]