Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców

harmonogram_pomoc_prawna.jpeg

Powiat Aleksandrowski już po raz trzeci uruchomił darmową pomoc prawną dla mieszkańców, w ramach ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Darmową pomoc prawną (na etapie przedsądowym) mogą otrzymać następujące osoby:

• młodzież do 26 roku życia,

• osoby posiadające ważną Kartę Dużej Rodziny,

• seniorzy po ukończeniu 65 lat,

• osoby korzystające z pomocy społecznej,

• kombatanci i weterani,

• osoby zagrożone lub poszkodowane w katastrofie naturalnej, klęsce żywiołowej lub awarii technicznej

Na terenie naszego powiatu, porady udzielane będą pięć razy w tygodniu w następujących miejscowościach: w Aleksandrowie Kujawskim, w Raciążku, w Zakrzewie, w Konecku oraz w Ostrowąsie.

Na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski:

• w piątki (bez czwartego piątku w miesiącu) w godz. 11:00 – 15:00 w Szkole Podstawowej w Ostrowąsie

Jednocześnie informujemy, że stały punkt Darmowej Pomocy Prawnej znajduje się na terenie Zespołu Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim, przy ul. Wyspiańskiego 4.

W załączeniu harmonogram udzielania nieodpłatnych porad prawnych na terenie powiatu aleksandrowskiego.

Więcej na ten temat na stronie darmowapomocprawna.ms.gov.pl

Opublikowano: 12 stycznia 2018 08:35

Kategoria: Ogłoszenia