Dofinansowanie do utylizacji odpadów azbestowych - 2018.

W związku z ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu programem priorytetowym AZBEST 2018, Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, o możliwości składania wniosków na dofinansowanie do utylizacji odpadów azbestowych.

Wszystkich właścicieli lub posiadaczy obiektów budowlanych zawierających azbest, zlokalizowanych na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski, zainteresowanych otrzymaniem dotacji prosimy o składanie wniosków w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Kujawskim (ul. Słowackiego 12, 87–700 Aleksandrów Kujawski – Biuro Obsługi Interesanta) wraz z niezbędnymi załącznikami.

W/w wnioski przyjmowane są w terminie do dnia 28 lutego 2018 r.

Kwota dofinansowania do przedsięwzięcia wynosi do 70% jego kosztów kwalifikowanych, lecz nie więcej jak 800,00 zł za 1 Mg unieszkodliwionych lub zabezpieczonych odpadów zawierających azbest.

Załączniki:

w_n_i_o_s_e_k.pdf [302.23 KB]