Zmiana stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

WYSOKOŚĆ OPŁATY

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zawiadamia, że w związku z podjęciem w dniu 5.12.2017 r. Uchwały
Nr XXXVI/302/17 Rady Gminy Aleksandrów Kujawski zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia stawki opłaty za pojemnik o określonej pojemności, wprowadzone zostały nowe stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zgodnie z w/w uchwałą Rady Gminy Aleksandrów Kujawski stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi od 1 stycznia 2018 r. wynoszą odpowiednio:

1)      10,50 zł miesięcznie od osoby zamieszkującej nieruchomość – odpady segregowane;

2)      21,00 zł miesięcznie od osoby zamieszkującej nieruchomość – odpady niesegregowane.

TERMIN WNOSZENIA OPŁATY

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zawiadamia ponadto, że w związku z podjęciem w dniu 5.12.2017 r. Uchwały Nr XXXVI/303/17 Rady Gminy Aleksandrów Kujawski w sprawie terminu, częstotliwości i tryby uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, wprowadzono zmianę dotyczącą terminu uiszczania opłat.

Zgodnie z w/w uchwałą Rady Gminy Aleksandrów Kujawski  od 1 stycznia 2018 r. mieszkaniec zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w okresie miesięcznym, w terminie do ostatniego dnia każdego miesiąca, którego obowiązek ponoszenia opłaty dotyczy.

Załączniki:

ogloszenie.pdf [216.71 KB]