Obowiązek zgłaszania zmian w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski przypomina o konieczności zmiany deklaracji za wywóz odpadów komunalnych w przypadku zmiany ilości członków gospodarstwa domowego (tj. narodzin, zgonu, zmiany miejsca zamieszkania).

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Kujawskim (pok. 5)

tel. 54 282 2059 wew. 27.

Właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację zwiększającą lub zmniejszającą liczbę osób zamieszkujących daną nieruchomość, w terminie 14 dni od dnia nastąpienia zmiany.

Wzór deklaracji w załączeniu, a także do pobrania w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Kujawskim.

Załączniki:

deklaracja20171.pdf [166.63 KB]