Młode kociaki poszukują domu

W dniu 6 października br. znaleziono porzucone trzy małe kotki. Zwierzęta pilnie potrzebują nowego domu.

Kotki są zdrowe, bardzo ładne, wesołe, samodzielnie zjadają posiłki i chetnie się bawią.

Pilnie poszukujemy osoby chętne do adopcji. Aktualnie kotki są zaszczepione i odrobaczone, mogą być w przyszłości poddane sterylizacji.

Znajdują się w Lecznicy dla Zwierząt u Darii Misiury przy ul. Salezjańskiej w Aleksandrowie Kujawskim tel. 54 230 3503, kom. 509 843 507.

Załączniki:

3_kotki.jpg [2.56 MB]