Straty w gospodarstwach rolnych - informacja dla rolników

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że w związku z anomaliami pogodowymi, które odnotowano w województwie kujawsko-pomorskim w nocy z 11 na 12 sierpnia bieżącego roku, rolnicy powinni niezwłocznie zgłaszać się do Biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, z dowodami, o wystąpieniu siły wyższej, nadzwyczajnych okoliczności, które spowodowały straty w gospodarstwie rolnym.

Załączniki:

komunikat_kleski.docx [189.85 KB]

oswiadczenie__wystapienie_szkody_w_uprawach.pdf [250.51 KB]

oswiadczenie_padniecie_zwierzat.pdf [273.81 KB]

oswiadczenie_rolnika_o_scaleniu_podziale_gruntow_rolnych_08032017.pdf [289.87 KB]

Opublikowano: 23 sierpnia 2017 15:01

Kategoria: Ogłoszenia