Powszechny Spis Rolny - konsultacje społeczne

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że w 2020 r. odbędzie się kolejna edycja Powszechnego Spisu Rolnego.

Obecnie Główny Urząd Statystyczny prowadzi konsultacje społeczne, dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w Powszechnym Spisie Rolnym.

Udział w konsultacjach polega na wypełnieniu kwestionariusza, dostępnego na stronie internetowej GUS pod adresem:
i przesłaniu go na adres e-mail: konsultacje@stat.gov.pl

Kwestionariusz można przesłać najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2017 r.

Opublikowano: 13 kwietnia 2017 10:56

Kategoria: Ogłoszenia