Rozporządzenie MRiRW z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że z dniem 5 kwietnia 2017 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków, które zniosło nakaz utrzymywania drobiu w zamkniętych obiektach budowlanych.

Przypominamy również, że nadal należy utrzymywać drób w sposób ograniczający jego kontakt z dzikimi ptakami.

Załączniki:

rozporzadzenie_ministra_rolnictwa_i_rozwoju_wsi__ptasia_grypa.pdf [611.37 KB]