Po raz czwarty Bieg Tropem Wilczym w Gminie Aleksandrów Kujawski

plakat_bieg_tropem_wilczym.jpg

Już w niedzielę 3 marca br.  zapraszamy na po raz czwarty na Bieg Tropem Wilczym w Gminie Aleksandrów Kujawski.

W tym roku Gmina Aleksandrów Kujawski również organizuje bieg wspólnie z Miastem Aleksandrów Kujawski oraz Panem Dariuszem Jankowskim, Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Bydgoszczy, RTM Opakowania, POLKRYS Sp. z o.o., Koło Gospodyń Wiejskich Rożno-Parcele.
By godnie uczcić Żołnierzy Wyklętych odbędą się biegi na dwóch trasach: 1963 m po ulicach Aleksandrowa Kujawskiego, natomiast Gmina Aleksandrów Kujawski organizuje trasę o długości ok. 11 km po miejscowościach gminy, dla bardziej zaawansowanych biegaczy.

Harmonogram wydarzenia

Niedziela (03.03.2019 r.)

godz.10.00 otwarcie biura Biegu Tropem Wilczym, odbiór pakietów startowych (Sala Kolumnowa Dworca PKP w Aleksandrowie Kujawskim),
godz.11.20 zbiórka uczestników biegu Tropem Wilczym na dystansie 1963 m przy fontannie w parku Jana Pawła II,