Bezpieczne Ferie Zimowe

W trakcie ferii zimowych wspólnie z policjantami Straż Gminna odbyła spotkania z dziećmi wypoczywającymi w Bibliotece Służewo, Pracowni Orange w Otłoczynie i świetlicy wiejskiej w Wilkostowie. Omówiliśmy zagadnienia związane z bezpiecznymi zabawami w trakcie zimy ze szczególnym uwzględnieniem na niebezpieczeństwa związane z wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne. Wszystkim rozdano kolorowanki „Bezpieczne ferie” .

Bezpieczne Ferie Zimowe (styczeń 2019)

Opublikowano: 24 stycznia 2019 12:18