II edycja ogólnopolskiego konkursu „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przesyła do mieszkańców wsi,liderów, sołtysów i samorządowców, zaproszenie do nadsyłania zgłoszeń do II edycji ogólnopolskiego konkursu „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”. Zgłaszać można przedsięwzięcia przydatne mieszkańcom i warte popularyzacji, które zostały sfinansowane ze środków funduszu sołeckiego. Ideą konkursu jest aktywizacja społeczności wiejskich do podejmowania inicjatyw, które służą wzmocnieniu wspólnoty mieszkańców oraz korzystnie wpływają na poprawę warunków życia na wsi.

Pełna treść regulaminu konkursu wraz z niezbędnymi kwestionariuszami dostępna jest na stronach internetowych: www.kss.org.pl; www.funduszesoleckie.eu

Termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs upływa 28 grudnia 2018 r.  – decyduje data stempla pocztowego.

Załączniki:

Zaproszenie do udziału w konkursie [30.27 KB]