Ostrzeżenie - przedłużenie okresu codziennego wstrzymywania przepływu wody przez Stopień Wodny we Włocławku do 14.12.2018 r.

Informujemy, że w związku z prowadzonym pracami remontowymi progu stabilizującego dolne stanowisko Stopnia Wodnego we Włocławku przedłuża się okres codziennego wstrzymywania przepływu wody przez stopień do dnia 14.12.2018 r, za wyjątkiem 5 i 6 grudnia 2018 r. W tych dniach wstrzymanie przepływu nie będzie realizowane.

Wstrzymanie przepływu powoduje obniżenie się poziomu wody na rzece Wiśle o około 1,5 metra w rejonie Włocławka i o około 1 metr w rejonie Torunia.

Pogorszenie się warunków do żeglugi poniżej Stopnia Wodnego we Włocławku będzie utrzymywało się każdorazowo do 12 godzin po wstrzymaniu przepływu.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (+48 54) 233 93 95 wew. 25 oraz 601381189.

Opublikowano: 20 listopada 2018 09:20