Szkolenie dla rolników

Kujawsko–Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie  PZDR Aleksandrów Kujawski  serdecznie zaprasza w dniu 29.11 2018r. do  Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie, ul. Brzeska 1 na godz. 10.00  na szkolenie  pt. „Produkcja rolna na terenach objętych programem działań na OSN – obowiązki i wymogi dla rolników.”

Temat obejmuje m.in.:
-zasady dobrej praktyki rolniczej, w tym terminy stosowania nawozów mineralnych i naturalnych w gospodarstwie na OSN
- nowy program działań na lata 2018 - 2022

- działanie edukacyjne i doradcze dla gospodarstw rolnych
- kontrolę wypełniania przez rolników obowiązków wynikających z programu

Uwaga! Od roku 2018  wszyscy rolnicy objęci są OSN.

Ponadto w programie szkolenia są tematy realizowane przez pracowników Inspekcji Weterynaryjnej z Aleksandrowa Kujawskiego:
- Jak zabezpieczyć swoją chlewnię w obliczu zagrożenia wirusem ASF w Polsce
- Rolniczy Handel Detaliczny – nowa ścieżka rozwoju dla wytwórcy.

Informacja nadesłana

Opublikowano: 21 listopada 2018 10:22