Szanowni Rolnicy - konsultacje w sprawie wniosków

Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że w związku z naborami wniosków na operacje typu:

1. Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej (poddziałanie 6.2)
  2. Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej (poddziałanie 5.1)

organizuje spotkanie informacyjne/konsultacje dla potencjalnych Wnioskodawców tego typu operacji.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu, przy ul. Dąbrowskiego 4 w piątek 9 listopada 2018 w godz. 9.00-13.00.

W trakcie spotkania pracownicy Biura Wsparcia Inwestycyjnego udzielać będą informacji dotyczących zasad przyznawania pomocy, sposobu wypełniania wniosku oraz biznesplanu, a także koniecznych załączników.
Niniejsze spotkania i konsultacje mają na celu spowodowanie złożenia jak największej ilości kompletnych i dobrze przygotowanych wniosków.
Nabór wniosków na operacje typu „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” rozpoczął się 15 października i trwać będzie do 13 listopada br.

Nabór wniosków na operacje typu „Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej” odbędzie się w terminie od  5 listopada do 4 grudnia br.

Zapraszamy !

Pracownicy Biura Wsparcia Inwestycyjnego
Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego
ARiMR w Toruniu

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu na adres e-mail: kujawsko_pomorski@arimr.gov.pl do dnia 07.11.2018 r.

Załączniki:

Pismo informacyjne [253.28 KB]