Doradztwo LGD nt. dofinansowania nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych

plakat_czyste_powietrzesml.jpg

W związku z ogłoszonym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej naborem wniosków w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze,  Stowarzyszenie ,,Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej" informuje o możliwości skorzystania z doradztwa na temat Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Doradztwo prowadzone jest w biurze stowarzyszenia Odolion, ul. Piaskowa 4, 87-700 Aleksandrów Kujawski, od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 15:30. Nabór wniosków będzie trwał od 19 września 2018 r. od godz 8:00 do 30 czerwca 2027 r. do godz. 24:00.

Opublikowano: 29 października 2018 07:32