Konkurs plastyczny "Ziemia Kujawska Oczami Dziecka - Wisła - Rzeczna Droga"

konkurs_plastyczny_na_strone1.jpg

Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Ziemia Kujawska oczami dziecka - Wisła – rzeczna droga”.

Prace należy przesłać wraz z deklaracją uczestnictwa oraz formularzem zgłoszeniowym w terminie od 8 października do 9 listopada 2018 r. do biura Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej” ul. Piaskowa 4, Odolion 87-700 Aleksandrów Kujawski z dopiskiem „konkurs plastyczny”.
Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz deklaracja uczestnictwa znajdują się w załącznikach poniżej.

Załączniki:

konkurs_plastyczny_regulamin.docx [55.44 KB]