II edycja Biegu Pamięci pn. „Zapal znicz pamięci 1939 rok” coraz bliżej

plakat_14102018r.jpg

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na Bieg Pamięci pn. „Zapal znicz pamięci 1939 rok.”

14.10. 2018 r. godz. 9:00 świetlica wiejska w miejscowości Rożno-Parcele ul. Konwaliowa 44

Organizatorzy: Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski, Instytut Pamięci Narodowej w Bydgoszczy, RTM Opakowania, POLKRYS Sp. z o.o.

Istnieje możliwość przyłączenia się do Biegu przy świetlicy wiejskiej w Rożnie-Parcele ok. godz. 9:45.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Załączniki:

Regulamin II Koleżeńskiego Biegu Pamięci w Gminie Aleksandrów Kujawski „Zapal znicz pamięci 1939 rok” [114.76 KB]

Opublikowano: 02 października 2018 16:55