Zaproszenie na szkolenie dla przedsiębiorców

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza przedsiębiorców na szkolenie organizowane wspólnie z pracownikami Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy oraz przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Kościelna 18 w dniu 28 września 2018 r. o godzinie 10.00.

Tematem szkolenia będzie:

1. „Konstytucja Biznesu - podstawowe cele i zmiany prawne dla firm”,
  2. „Mechanizm podzielonej płatności - SPLIT PAYMENT”,
  3. „Prawo przedsiębiorców - nowe zasady ubezpieczeń społecznych osób prowadzących działalność gospodarczą”.

Z uwagi na ograniczone możliwości lokalowe, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie  uczestnictwa osobiście, bądź telefonicznie u Pani Moniki Kubaszewskiej  (pok. nr 2, tel. 54 282 46 14 wew. 337).

Opublikowano: 13 września 2018 07:32