Ostrzeżenie o przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości: Rożno-Parcele.

ENERGA   -  OPERATOR SA  Oddział  w Toruniu,  Dział   Zarządzania  Eksploatacją   Rejon

Dystrybucji  w Radziejowie  informuje,  że wystąpią przerwy w  dostawie energii  elektrycznej;

w dniu 19.09.2018 w godz. 8.00 do 16.00 dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej

Rożno-Parcele  obwód 500, ulice Jaśminowa i Konwaliowa

Więcej informacji: Dział Zarządzania Eksploatacją Rejon Dystrybucji w Radziejowie

tel. +48 56 470 63 90.