Przekazanie sprzętu ratownictwa technicznego OSP Wołuszewo

dsc_0067.jpg

W dniu 6.09.2018 r. Samorząd Gminy Aleksandrów Kujawski przekazał sprzęt ratownictwa technicznego jednostce OSP w Wołuszewie w postaci zestawu firmy Lucas (m.in. agregat hydrauliczny wraz z rozpieraczem ramieniowym i nożycami hydraulicznymi). Zakup zestawu został współfinansowany ze środków z budżetu Gminy Aleksandrów Kujawski oraz Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Mamy nadzieję, że sprzęt będzie skutecznie służył naszej społeczności i w rękach doświadczonych druhów uratuje niejedno ludzkie życie.

Zdjęcia:

Opublikowano: 06 września 2018 14:44