Bezpłatne szkolenie edukacyjne dla mieszkańców gminy i powiatu na temat zakażeń WZW B i C

Starosta Aleksandrowski, Burmistrz Miasta Aleksandrowa Kujawskiego i Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zapraszają mieszkańców gminy i Powiatu Aleksandrowskiego na bezpłatne szkolenie na temat zakażeń HBV i HCV.
Spotkanie, realizowane w ramach „Programu wykrywania zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim” odbędzie się dnia 25 września 2018 r. o godz. 13.00 w sali nr 121 (I piętro) w biurowcu przy ulicy Słowackiego 8 w Aleksandrowie Kujawskim. Szkolenie poprowadzi dr n. med. specjalista chorób zakaźnych, hepatolog Pan Krzysztof Gierlotka, koordynator Programu.
Szczegółowe informacje o „Programie wykrywania zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim” dostępne są na stronie internetowej www.program.wsoz.pl

Opublikowano: 06 września 2018 11:57