"Akcja Rowerzyści" koniec wakacji (22.08.2018)

W dniu (22.08.2018) Straż Gminna wspólnie z policjantami Ruchu Drogowego na drogach gminy Aleksandrów Kujawski, na których porusza się znaczna liczba osób korzystających z rowerów, uczestniczyła w działaniach „Rowerzyści”.

Celem przeprowadzonej akcji było ograniczenie zdarzeń drogowych z udziałem tej grupy uczestników ruchu drogowego.

Przy okazji prowadzonych kontroli zachęcano najmłodszych cyklistów do używania elementów odblaskowych i wyposażenia się w kask ochronny.
W trakcie kontroli strażnicy i policjanci wręczali elementy odblaskowe w postaci kamizelek i opasek ufundowanych przez Gminę Aleksandrów Kujawski.

"Akcja Rowerzyści" koniec wakacji (22.08.2018)

Opublikowano: 28 sierpnia 2018 14:20