Ostrzeżenie o przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości: ODOLION.

ENERGA   -  OPERATOR SA  Oddział  w Toruniu,  Dział   Zarządzania  Eksploatacją   Rejon

Dystrybucji  w Radziejowie  informuje,  że wystąpią przerwy w  dostawie energii  elektrycznej;

w dniu 04.09.2018 w godz. 8.00 do 14.30 dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej

Odolion 1 obwód 200, ulice Okrężna i Miła

Więcej informacji: Dział Zarządzania Eksploatacją Rejon Dystrybucji w Radziejowie

tel. +48 56 470 63 90.