LGD zaprasza na szkolenie w zakresie przygotowania wniosków na projekty grantowe

szkolenie_dla_potencjalnych_grantobiorcow1.jpg

Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej" zaprasza na szkolenie w zakresie przygotowywania wniosków na realizację projektów grantowych finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie odbędzie się w dniu 11 września 2018 roku (tk. wtorek) w godzinach 10.00 - 16.00 w świetlicy wiejskiej w Wołuszewie. Szczegóły w załączniku. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Opublikowano: 16 sierpnia 2018 09:49