Grupowy Program Dofinansowań – OZE

Firma Promag wraz Z Urzędem Miasta i Gminy Wiejskiej  Aleksandrów Kujawski serdecznie zaprasza mieszkańców i przedsiębiorców Miasta i Gminy na spotkanie dotyczące dofinansowania  na instalacje fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej oraz instalacje solarne do podgrzewania wody użytkowej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 lipca 2018 roku o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Aleksnadrowie Kujawskim.

Załączniki:

broszura_aleksandrow_kujawski.pdf [314.7 KB]