Szacowanie strat w uprawach rolnych - susza

W związku z wystąpieniem do Wojewody Kujawsko – Pomorskiego w dniu 22 czerwca 2018 r. o powołanie komisji do spraw oszacowania zakresu i wysokości szkód w uprawach rolnych, doznanych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – susza w Gminie Aleksandrów Kujawski, Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że wnioski o oszacowanie zakresu i wysokości szkód, w gospodarstwach rolnych położonych na obszarze Gminy Aleksandrów Kujawski można składać, na udostępnionym druku, w terminie do 18 lipca 2018 r. w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 12.

Wnioski o oszacowanie zakresu i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej dostępne są w tut. Urzędzie Gminy (Biuro Obsługi Interesanta, ul. Słowackiego 12, tel. 542822059) oraz na stronie internetowej: www.gmina-aleksandrowkujawski.pl.

UWAGA: Wnioski zgłoszone po terminie nie będą uwzględnione w zbiorczym protokole strat.

Załączniki:

wniosek_o_oszacowanie_strat__susza_.pdf [383.44 KB]