Szkolenie pn. "Przegląd zmian podatkowych 2018 " za nami

dsc_0200.jpg

W dniu 18.06. odbyło się bezpłatne szkolenie pn. „Przegląd zmian podatkowych 2018” zorganizowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości (PFP) -  instytucję wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) w porozumieniu z Wójtem Gminy Aleksandrów Kujawski oraz Burmistrzem Miasta Aleksandrów Kujawski. Uczestnicy wysoko cenili szkolenie. Mamy nadzieję, że w przyszłości zaprosimy na kolejne edycje.

Opublikowano: 22 czerwca 2018 13:24