X Bieg Papieski

plakat_bieg_papieski.jpg

Kolejna edycja wydarzenia rozpocznie się w sobotę 16 czerwca o godz. 12:00 na placu przed kościołem w Służewie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Bieg Śladami pobyty Karola Wojtyły w Służewie ma kilka celów. Najważniejszymi są jednak oddanie hołdu Karolowi Wojtyle, promocja biegania jako sposobu na „ożywienie” całych rodzin oraz aktywizacja różnych grup społecznych do wspólnego działania.

Podobnie jak Nasz Patron Jan Paweł II stawiamy na Rodzinę. Stąd odpowiednia kategoria w której mogą wystartować całe rodziny. Taka drużyna powinna liczyć 3 członków, skład zespołu przynajmniej "dwupokoleniowy” - mówi Przemysław Chojnacki Dyrektor Zawodów.

PROGRAM IMPREZY:
12.00 – zbiórka zawodników
12.30 – Bieg dla Dzieci
13:00 – Bieg Rodzinny
14.00 – Bieg Otwarty
15.30 – zakończenie

TRASA BIEGÓW:
Bieg Otwarty
: start i meta - Plac Jana Pawła II w Służewie następnie przez miejscowości Broniszewo, Goszczewo, Podgaj drogą gminną na podłożu asfaltowo–szutrowym o długości ok. 7,6 km.
Bieg Rodzinny
: park w Służewie (3 x 200 m) -decyduje kolejność zgłoszeń
Biegi dla dzieci
: do lat 10 (400m), do lat 12 (800m) - decyduje kolejność zgłoszeń

SEKRETARIAT IMPREZY:
Służewo ul. Brzeska 1, sala widowiskowa Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie.
Organizatorem biegu jest GMLKS „ORZEŁ” w Służewie.

Opublikowano: 11 czerwca 2018 15:23