Bezpłatne szkolenie pn. "Przegląd zmian podatkowych 2018". Liczba miejsc ograniczona.

W dniu 18.06. Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) w porozumieniu z Wójtem Gminy Aleksandrów Kujawski oraz Burmistrzem Miasta Aleksandrów Kujawski mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Przegląd zmian podatkowych 2018”.

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w przepisach podatkowych, które weszły w życie w trakcie roku 2017 oraz najnowszych, które obowiązują od 1.01.2018. W trakcie szkolenia omówione zostanie również najnowsze orzecznictwo podatkowe.

Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi wiedzę na temat zmian w podatku od towarów i usług, podatku dochodowym, szeroko zostanie omówiona również problematyka „jednolitego pliku kontrolnego” oraz treść nowego rozporządzenia o kasach fiskalnych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków.

Szczegółowy harmonogram szkolenia przesyłamy w załączeniu. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu w formie elektronicznej.
Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych

Szkolenie odbędzie się w Aleksandrowie Kujawskim dnia 18 czerwca 2018 r. w godz. 9.00 – 16.00
Miejsce szkolenia: Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski sala 121 (I piętro), ul. Słowackiego 8.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny
.

Liczba miejsc ograniczona. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy (max 2 osoby), uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres: tomasz.langner@gmina-aleksandrowkujawski.pl z podaniem imienia, nazwiska, nazwy firmy oraz telefonu kontaktowego.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panem Tomaszem Langnerem e-mail: tomasz.langner@gmina-aleksandrowkujawski.pl lub z panem Przemysławem Wolińskim, Koordynatorem Regionalnym - Menedżerem ds. Pożyczek Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Oddział w Toruniu, e-mail: p.wolinski@pfp.com.pl, tel. kom: 664 934 479

W załączniku harmonogram szkolenia.

Załączniki:

przeglad_zmian_podatkowych_18062018.pdf [193.89 KB]