VII Gminne Forum Przedsiębiorczości już za nami

img_5316.jpg

W dniu 24 maja w naszej gminie odbyło się VII Gminny Forum Przedsiębiorczości. Lokalni przedsiębiorcy mieli możliwość zapoznania się ze zmianami jakie dla nich wprowadza ustawa Konstytucja Biznesu oraz z projektem rządowym „Strefa w każdej gminie”, który przewiduje pomoc publiczną dla nowych inwestycji powstających w każdej gminie, nie tylko jak było dotąd w specjalnych strefach ekonomicznych.

Trzecim tematem przewodnim była oferta wsparcia na rozwój dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw przygotowana przez Polską Fundację Przedsiębiorczości. Ostatnim tematem było RODO- czyli rozporządzenie unijne dotyczące ochrony danych osobowych, które również nakłada obowiązki dla tych przedsiębiorców, którzy w codziennej swej działalności przetwarzają dane osobowe osób fizycznych.

Dziękujemy za wsparcie w organizacji naszego przedsięwzięcia Pani Katarzynie Adamskiej z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Panu Przemysławowi Wolińskiemu z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Zdjęcia:

Opublikowano: 28 maja 2018 13:14