Bezpłatne badanie mammograficzne

mammmografia_13052018.jpg

Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 13 maja 2018 r. w godz. 09:00 - 17:00 przy Urzędzie Stanu Cywilnego w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 8.

W związku z ogólnopolskim Programem Profilaktyki Raka Piersi realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy mieszkanki gminy Aleksandrowa Kujawskiego do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ mammografii. Badania adresowane są do kobiet w wieku 50-69 lat.

Panie zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych badań mammograficznych mogą zarejestrować się:

Telefonicznie:             85 676 03 32 lub 85 6767 13 22

oraz na stronie:            https://www.wirtusplus.pl/

Godzina badania ustalana jest indywidualnie z pacjentkami podczas rejestracji.

Opublikowano: 09 maja 2018 11:46