Majówkowa Akcja Poboru Krwi

pobor_krwi__kwiecien__sluzewo.png

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski oraz Rada Klubu Honorowych Dawców Krwi "STRAŻAK" przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszewie pragnie serdecznie zaprosić wszystkich chętnych mieszkanców do oddawania krwi na akcję honorowego poboru krwi i rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego w dniu 29 kwietnia 2018 (niedziela) w godzinach 9:00-14:00 na placu przy Kościele Parafialnym w Służewie.
Każdy, kto odda krew otrzyma kupon, który bierze udział w losowaniu nagród podczas akcji "MOTOSERCE 2018" w Ciechocinku. Dla krwiodawców przewidziane są drobne upominki.

Opublikowano: 25 kwietnia 2018 08:03

• Poleć znajomemu