Obchody Konstytucji 3 Maja

W dniu 3.05. w kościele parafialnym w Służewie o godz. 9:00 odbędą się obchody Konstytucji 3 Maja. Na uroczystość zapraszają Wójt Gminy, Przwodniczący Rady Gminy, Proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Służewie oraz Gminna Biblioteka Publiczna. Po Mszy Świętej w sali widowiskowej biblioteki odbędzie się premierowa projekcja firmu "Pustelnica z lasów grabskich." Dokument opowiadający o losach XVIII w. kapliczki z dzisiejszych terenów poligonu wojskowego.

Opublikowano: 25 kwietnia 2018 14:18