DZIEŃ OTWARTY w Urzędzie Skarbowym

szybkipit_hd.jpg

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim uprzejmie informuje, iż w dniu 14 kwietnia 2018 r. (sobota) w godz. od 09:00 do godz. 13:00 zostanie zorganizowany „Dzień otwarty”.

W tym dniu będzie można uzyskać niezbędne informacje związane z rozliczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych za 2017 rok, pobrać formularze PIT, broszury informacyjne na temat ulg podatkowych, a przede wszystkim złożyć roczne zeznanie podatkowe (również drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy e-Deklaracje).

Ponadto Naczelnik Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim informuje o wydłużonym czasie pracy Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim w dniach 26 i 27 kwietnia 2018 r. do godz. 18:00.

Opublikowano: 11 kwietnia 2018 15:14