Bezpłatne badania USG stawów biodrowych dla noworodków i niemowląt

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, iż w ramach akcji Biały Weekend istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych badań  USG stawów biodrowych dla dzieci w wieku od 0 do 12 miesiąca życia.

W ramach profilaktyki i leczenia stawów biodrowych u noworodków i niemowląt, w dniach 17-18 marca 2018 r. w godzinach 11:-16:00 w Oddziale Zamiejscowym Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego przy ul. Narutowicza 12 w Aleksandrowie Kujawskim prowadzone będą badania USG oraz kliniczne stawów biodrowych i całościowa ocena dziecka w kierunku nieprawidłowości związanych z wadami wrodzonymi i rozwojem dziecka.

Zapisy na bezpłatne badania pod numerem telefonu 797 003 622.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań.

Opublikowano: 12 marca 2018 08:28