Wheelchairtrip "Z ziemi ognistej na Alaskę" fotorelacja

Wczoraj odbyło się spotkanie z podróżnikami mieszkającymi w naszej gminie. Michał Woroch i Maciej Kamiński zaprezentowali na spotkaniu podróżniczym w bibliotece w Służewie arcyciekawy pierwszy etap projektu "Z ziemi ognistej na Alaskę". Zdjęcia, filmy i barwna opowieść. Trzymamy kciuki i do zobaczenia !

Fotorelacja na stronie biblioteki w Służewie.

Strona projektu podróżniczego WheelChairTrip "Z ziemi ognistej na Alaskę" i relacje z National Grographic

Znalezione obrazy dla zapytania facebook ikona

Wheelchairtrip – Z ziemi ognistej na Alaskę (6.03.2018 Służewo)

Opublikowano: 07 marca 2018 11:09